זר פירות

זר פירות

זר פירות – המתנה המושלמת פרחים הם המתנה האולטמטיבית. הצבעוניות של הפרחים, הריח הטוב, והתחושה החמימה והנעימה שהם משרים על הנותן והמקבל הופכים את הפרחים לאהובים במיוחד. זרים מפירות מפנקים אף יותר מזרי פרחים.

הזר המתוק מפירות שלנו עשוי מפירות איכותיים, טריים ביותר, שטופים ונקיים. אנו לא משתמשים בחומרי צבע, טעם וריח במוצרים שלנו, והכל טרי, ללא חומרים משמרים. זרים מפירות הם מתנה מתוקה לכל אירוע, וביחוד כאשר רוצים לפנק אדם מיוחד. זרי פירות אהובים במיוחד על יולדות טריות, כלות וחתנים, מסיימי תואר וכל מי שאוהב תשומת לב מתוקה, רעננה ובריאה.

את זר פירות ניתן להשיג בכמה גדלים-, לנוחיותכם. הזרים הקטנים מתאימים לאדם אחד, זר פירות גדול יותר מתאים לכמה אנשים. הזרים שלנו נשזרים בהשקעה רבה, ומתוך מחשבה אומנותית על הצבעים והמרקמים השונים של הפירות. התוצאה המתקבלת צבעונית, מרהיבה, נהדרת, טעימה, ויפיפיה!

רוצים לתת זרים מפירות במתנה?

לכל עונה יש פירות משלה. אנו משתמשים בפירות עונתיים טריים, ובפירות יבשים לבחירתכם עבור זרי פירות. בהזמנת זר פירות בכל עונה תקבלו את רשימת הפירות שבהם משתמשים. אתם תבחרו את גודלו של זר מתוק, ואת הכלי בו תרצו שהוא יוגש, או את צורת ההגשה הרצויה לכם . ניתן לבחור את זר פירות הרצוי לכם מתוך הקטלוג הצבעוני והמפורט שלנו. וזהו.
אנו נדאג לשאר. נבחר בעבורכם את הפירות הטריים ביותר, או את הפירות המיובשים המיוחדים והאיכותיים ביותר. ביום ההזמנה, יוכן זר פירות טרי וטעים. הזר ישמר בטמפרטורה המתאימה לפירות,ואם תרצו שירות משלוחים יאסוף ויעביר את הזר אליכם או אל מקום האירוע.
זר פירות מתאים במיוחד לכל אירוע, לידת תינוק חדש, יום הולדת לאדם יקר לכם, אירוסין, חתונה, שבתות חתן. עסקים קטנים וגדולים יכולים למצוא את זרי פירות מתאימים בתור הבעת הוקרה לעובדים, מתנות לימי הולדת לעובדים, או כקישוט נאה ואכיל בכנסים ואירועי חברה.

זרי פירות מומלץ לאכול בסמוך לקבלתם, ולשמור את הזר במקרר עד לאכילתו. כדי ליצור את זר פירות אנו משתמשים בקיסמים. יש להסיר את הפרחים המתוקים מהקיסמים לפני האכילה.

כתיבת תגובה

×
×

עגלת קניות