מגשי פירות

  • מחבר:
  • קטגוריה:כללי

מגש פירות – פינוק חלומי

מגשי פירותמגשי פירות צבעוניים ומפתים הם בחירה מדהימה לכל אירוע. לא משנה אם אתם מחפשים מתנה ללידה, ליום הולדת או חנוכת בית. או אם אתם רוצים קינוח מעניין לסעודה חשובה שאתם עורכים- מגשים של פירות חתוכים הם בחירה אופנתית, בריאה, טעימה וצבעונית. מגשי פירות הם בחירה אקזוטית ומענגת שתשמח כל מי שתבחרו לפנק אותו במגש טעים ויפה כזה.

מגש הפירות המעוצב מגיע בגדלים שונים, ובעיצובים שונים, לפי בחירתכם. כל גודל של מגש מתאים לכמות שונה של סועדים, ולמטרה שונה. את העיצובים המרהיבים של מגשי פירות חתוכים אפשר למצוא בקטלוג האינטרנטי שלנו.

מגשי פירות מעוצבים לכל מטרה

מגשים של פירות אפשר למצוא היום בכל מקום. מעסיק מפנק יראה את הכרת התודה שלו לעובדיו אחרי פרוייקט גדול בשליחת מגש עם פירות צבעוניים, בעל אוהב ישמח לשלוח מגשי פירות מתנה לאשתו, ליום הולדתה, יום נישואין או סתם כך. מגשי פירות מעוצבים מוזמנים גם לכנסים חשובים, לארוחות בוקר חגיגיות או לקינוחים של שבתות חתן, ואירועים אחרים.

המגשים שלנו נחתכים ומעוצבים מהפירות הטריים ביותר, בהתאם לעונה. אנו בוחרים את הספקים המצוינים ביותר, בארץ או בחו"ל, כדי שנוכל לספק לכם את הטעם הנפלא, והפירות המציונים ביותר. החיתוך מתבצע בצורה אומנותית, ושילובי הצבעים המרהיבים והעיצוב המדויק מושכים את העין והופכים את מגש הפירות לפריט שהוא לא רק אכיל, טעים ובריא, אלא גם יפיפה.
אנו מקפידים להשתמש בצבעים רבים ולא חוסכים בפירות האיכותיים ביותר. כך שאתם מקבלים את הפירות הטריים ביותר והטעימים ביותר. ניתן לשלב את מגש הפירות עם בקבוק יין איכותי, או פירות יבשים ושוקולד.

כדי לשמור על הטריות המרבית של מגשי הפירות שלנו, אנו חותכים את הפירות ביום ההזמנה ובסמוך למשלוח, ושומרים את הפירות בקירור. אתם מוזמנים לאסוף את מגשי פירות בעצמכם או להשתמש בשירות המשלוחים שלנו. עיצוב מגשי פירות נעשה על מגשי פלסטיק שקופים, או על מגשים מזכוכית וכלים אחרים, לפי הזמנה מיוחדת. אנו ממליצים לאכול את הפירות באותו היום, או לשמור אותם בקירור עד לאכילה. אנו לא משתמשים בחומרים משמרים, ולכן כדי להנות מהפירות הטריים שלנו כדאי לאוכלם בסמוך לקבלתם.