משלוחי פירות

  • מחבר:
  • קטגוריה:כללי

משלוחי פירותמשלוח פירות – המתנה המושלמת

יש רגעים מתוקים, שאנחנו רוצים שלא ישכחו, שיהיו חלומיים אף יותר. בשביל רגעים אלו יש מתנות מיוחדות שמלוות כל רגע כזה.
מתנות מפנקות, יכולות להיות גם מתנות טעימות, מרהיבות, אקזוטיות וחושניות. או בקיצור, מתנות מפנקות יכולות להיות משלוחי פירות.
משלוחי פירות הם המתנה המושלמת למי שרוצה לוודא שהאירוע המשמח יהפוך למשמח אף יותר. הם מפנקים, מתוקים וססגוניים.
משלוח של פירות טריים מגיעים עד למקום האירוע ויכולים ללוות כל אירוע וסיבה לחגיגה.

מדוע דווקא משלוחי פירות?

כל מי שחיפש מתנה מיוחדת ולא ידע במה לבחור, וודאי יודע, שמתנה טובה היא מתנה שגורמת לשמחה, לתחושת "ואוו". מתנה טובה ומוצלחת תפנק את המקבל, ותשמח את הנותן. מתנה שידברו עליה.
משלוחי פירות מעוצבים הם בדיוק מה שמצפים ממתנה מיוחדת. הייחוד של המשלוחים הוא בהתאמה שלהם לכל אירוע. יולדת תשמח לקבל מגש פירות טרופיים צבעוניים ומתוקים לאחר הלידה. זוג צעיר ישמח להתעורר למגש כזה ביום החתונה. משלוחי פירות טרופיים ומיוחדים מסמלים קשת שלמה של רגשות, כמו, שמחה, אושר, חושניות, נועזות, וצבעוניות מטריפה. המגוון רחב ומפנק, ומתוך קשת המוצרים תוכלו לבחור משלוחי פירות יבשים או משלוחי פירות מעוצבים, כרצונכם.
מגוון הפירות משתנה בהתאם לעונה, ואיכות הפירות והחיתוך שלהם מבטיח שאף מגש לא דומה לשני. כל מגש הוא ייחודי, וכל פרי הוא מיוחד.

משלוחי הפירות שלנו יפנקו אתכם ויעניקו לכם הנאה עד בלי די. משלוחי פירות חתוכים מתאימים לכל אירוע, כנס או ארוחה. ניתן להזמין משלוח של פירות מעוצבים או משלוחי פירות חתוכים למסיבות בר מצווה, בריתות, כנסים עסקיים ועוד. אנו מבטיחים לכם כי הפירות חתוכים, נשטפים ונחתכים ביום האירוע, נשמרים בטמפרטורה מתאימה ובמקום קריר עד להגעה לאירוע. שירות משלוחים יעיל יבטיח את ההגעה של משלוח הפירות עד אליכם.

לא יודעים במה לבחור? אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע לכם בבחירה

לבחירתכם מגוון גדלים וסוגים של משלוחים, המתאימים לכל אירוע ואנשים. לאוהבים פירות יבשים ניתן להזמין מגשים של משלוחי פירות יבשים או לשלב פירות יבשים עם פירות טריים. משלוחי הפירות שלנו נחתכים בצורה אומנותית ומסודרים בצבעוניות גבוהה ומראה נהדר.